CarCode s.r.o.

Firma bola založená v roku 1992. Podnikateľským zámerom jej vedenia bola orientácia na komplexné služby v oblasti auto zabezpečovacej techniky.

Na Slovensku spoločnosť vstúpila na trh hlavne celoštátnym projektom bezpečnostného značenia skiel automobilov spolupráci s Policajným prezídiom SR a so Slovenskou poisťovňou a.s. (ktorá dnes patrí do poisťovne Allianz).

Od roku 1994 sa firma stala výhradným dodávateľom autoalarmov AVITAL na Slovensko. AVITAL sa etabloval ako jedna z prvých a najspoľahlivejších značiek autoalarmov.

V roku 1996 spoločnosť získala pozíciu výhradného distribútora imobilizéru CarSec, pôvodne vyrábaného pre americký trh. Úspešnosť  marketingových nástrojov firmy potvrdilo získanie exkluzívnych zmlúv na dodávanie aj ďalšej zabezpečovacej techniky na trh Slovenskej republiky, ktorá reprezentuje oblasť mechanického zabezpečenia automobilov.

Od roku 2001 prešla spoločnosť prvými výraznejšími zmenami, jedným z posunov firmy bolo aj rozšírenie nezmazateľného značenia karosérie viditeľného pod UV svetlom. Značenie karosérie bolo prvýkrát uvedené pre Európsky trh na autosalóne v Bratislave.

Obrovským úspechom bol aj projekt, ktorý práve na Slovensku spoločnosť rozvinula v spolupráci s Akadémiou policajného zboru v roku 2005, pod názvom STOP24. Projekt STOP24 zdôraznil potenciál značenia skiel a preukázal úspešnosť tohto systému, preto sa v ňom firma rozhodla pokračovať.

Spoločnosť CarCode bola po roku 2010 komplexne prestavaná. Dôvodom boli aj výraznejšie zmeny potrieb koncových zákazníkov, ale aj technický posun spoločnosti. Jednou z noviniek, ktorá sa ujala v radoch autoservisov a autorizovaných stredísk bola prenosná základňa na aplikáciu neodstrániteľného značenia skla a karosérie. Náš prenosný systém nielenže umožnil strediskám rýchlejšie reagovať na potreby zákazníka, ale najmä odbúral potrebu používania náročnej a hlavne esteticky nedokonalej forme značenia skiel, tzv. pieskovania.

V roku 2012 spoločnosť CarCode vstúpila na trh novou technológiou ochrany jednostopových vozidiel v prvom rade bicyklov. Jedná sa o neodstrániteľné značenie bicyklov, ktoré je aj po niekoľkých nástrekoch potenciálneho zlodeja,  viditeľné. Produkt neodstrániteľného označenia bicyklov vstúpil na Európsky trh pod názvom BikeCode. Prvýkrát bol uvedený na výstave bicyklov a príslušenstva v Budapešti (BringaEXPO).

Policajný Zbor Slovenskej Republiky
ČSOB LEASING
Slovenský rozhlas
GENERALI SLOVENSKO
20 ROKOV V SLUŹBE
Close Menu
error: Stránka je výrazne sledovaná a chránená!!
×
×

Cart